AcasaPortalFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiți | 

>>>>>>>>>cs.jailled.com<<<<<<<<<<

In jos 
AutorMesaj
aladin
Incepator
Incepator

Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 07/07/2011

MesajSubiect: >>>>>>>>>cs.jailled.com<<<<<<<<<<   Joi Iul 07, 2011 11:44 am

Despre noi

Am sa incerc sa va povestesc cum a aparut comunitatea Jailled. Dupa 4-5 ani in care am stat ca simplu admin prin diverse comunitati , m-am hotarat impreuna cu niste prieteni sa deschidem o comunitate in care sa ne putem aduna pentru a juca un counter strike de calitate, pentru a putea discuta diferite lucruri si nu in ultimul rand pentru a ne face noi prieteni. In aceasta comunitate gasiti baieti dornici sa va ajute in orice moment al zilei in cazul in care aveti o problema a carei rezolvare tine de noi. Asadar va asteptam pe serverul comunitatii cs.jailled.com , la un cs de calitate , fara codati , fara suferinte sau alte lucruri ce ar duce la indispunerea jucatorului. Aceasta comunitate pune accentul pe calitate si nu pe cantitate . Propunerile si sugestiile jucatorilor vor fi mereu analizate si , daca este cazul vor fi implementate . Incercam sa punem in evidenta importanta fiecarui player in aceasta comunitate.

Join cs.jailled.com
Forum : www.jailled.com
O zi buna Smile
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

>>>>>>>>>cs.jailled.com<<<<<<<<<<
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
|-Tot despre CS-| :: ...::: Reclama si Parteneri :::.... :: Reclama :: Reclama la Servere-
Mergi direct la: